Tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas

2021 metais Raguvos gimnazijos penktokai ir jų auklėtoja Sandra Vaičiulienė įsitraukė į Tarptautinį knygų skirtukų mainų projektą. Šis projektas yra paprastas būdas dalytis skaitymo malonumu ir susirasti draugų naudojantis bibliotekomis visame pasaulyje.

Projektas apima bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Penktokams buvo priskirti partneriai iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Mokiniai su džiaugsmu pagamino išskirtinius knygų skirtukus, parašė nuoširdų laišką ir išsiuntė į Volnat Grovo pradinę (Walnut Grove Elementary) mokyklą. Begamindami skirtukus, penktokai stengėsi ir kuo daugiau sužinoti apie partnerių šalį, miestelį ir pačią mokyklą.

Labai nekantriai visi laukėme siuntinio iš JAV. Metams besibaigiant sulaukėme staigmenos! Džiaugiamės suradę naujų draugų ir pristatę Raguvos gimnaziją amerikiečiams mokiniams ir mokytojams.

Sandra Vaičiulienė

Sandra Vaičiulienė