Mokytojai

Raguvos gimnazijoje dirba 25 mokytojai.

Mokytojų kontaktai: Tel. (8 45) 59 14 98, el. p. raguvosg@gmail.com

Angelė Kizienė Pradinių klasių mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Pradinių klasių mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytoja metodininkė
Mokomieji dalykai 1 klasės mokytoja

Rūta Juškienė Pradinių klasių mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Pradinių klasių mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Vyresnioji mokytoja
Mokomieji dalykai 3 klasės mokytoja

Sandra Vaičiulienė Pradinių klasių mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Pradinių klasių mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytoja metodininkė
Mokomieji dalykai 4 klasės mokytoja

Jūratė Eigirdienė Pradinių klasių mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Pradinių klasių mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Vyresnioji mokytoja
Mokomieji dalykai 2 klasės mokytoja

Violeta Žudienė Lietuvių kalbos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Vidurinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytoja metodininkė
Mokomieji dalykai Lietuvių kalba

Rita Karpavičienė Lietuvių kalbos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgytos specialybės: Filologė, lietuvių kalbos ir literatūros dėstytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytoja metodininkė
Mokomieji dalykai Lietuvių kalba

Laura Malinauskienė Tikybos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Katalikų teologija
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytoja 
Mokomieji dalykai Tikyba

Eglė Balsienė Anglų kalbos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgytos specialybės: Prancūzų filologija; anglų filologija; mokytoja 
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytoja metodininkė
Mokomieji dalykai Anglų kalba 

Dovilė Balinš Anglų kalbos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgytos specialybės: Anglų filologija, mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Vyresnioji mokytoja
Mokomieji dalykai Anglų kalba

Jolanta Kairytė Rusų kalbos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgytos specialybės: Vidurinės mokyklos rusų kalbos ir literatūros mokytoja; andragogė 
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Vyresnioji mokytoja
Mokomieji dalykai Rusų kalba

Zita Kasnauskienė Matematikos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Matematikos ir fizikos mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Vyresnioji mokytoja
Mokomieji dalykai Matematika

Daiva Dainienė Matematikos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgytos specialybės: Matematikos mokytoja, andragogė
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Vyresnioji mokytoja
Mokomieji dalykai Matematika

Diana Grigaliūnienė Informatikos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Informatikos mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Vyresnioji mokytoja
Mokomieji dalykai Informacinės technologijos

Lilijana Nikolajenko Fizikos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Fizikos ir astronomijos mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytoja metodininkė
Mokomieji dalykai Fizika

Rasa Pranckevičienė Istorijos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Vidurinės mokyklos istorijos ir visuomenės mokslų mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytoja metodininkė
Mokomieji dalykai Istorija

Aušra Skrebienė Geografijos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Geografijos mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytoja metodininkė
Mokomieji dalykai Geografija

Jovita Ulytė Biologijos, chemijos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Biologė, chemikė
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Vyresnioji mokytoja
Mokomieji dalykai Biologija, chemija

Sigita Duoblė Muzikos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Muzikos pedagogika
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytoja
Mokomieji dalykai Muzika

Jovita Šikšnienė Dailės ir braižybos mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Dailės mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Vyresnioji mokytoja
Mokomieji dalykai: Dailė, braižyba

Algirdas Rutkauskas Technologijų ir automobilio mokytojas

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Vidurinės mokyklos techninių disciplinų mokytojas
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytojas metodininkas
Mokomieji dalykai: Technologijos, automobilis

Sigitas Žudys Kūno kultūros mokytojas

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Kūno kultūros dėstytojas
Pareigos, kvalifikacinė kategorija: Vyresnysis mokytojas
Mokomieji dalykai: Kūno kultūra, žmogaus sauga

Simona Arzimanova Kūno kultūros mokytoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Kūno kultūros mokytoja
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Mokytoja
Mokomieji dalykai Kūno kultūra

Aušra Žilinskienė Pailgintos dienos grupės auklėtoja

Išsilavinimas Aukštasis
Įgytos specialybės Pradinių klasių mokytoja, andragogė
Pareigos, kvalifikacinė kategorija Vyresnioji mokytoja

Aleksandras Ševeliovas Vairavimo instruktorius

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė Vairavimo instruktorius
Mokomieji dalykai Praktinis vairavimas

Mantas Šeštokas Gitaros mokytojas

Išsilavinimas Aukštasis
Įgyta specialybė
Mokomieji dalykai Gitaros mokytojas

Atnaujinta: 2020-10-20
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.30 - 09.15
  • 2. 09.25 - 10.20
  • 3. 10.20 - 11.05
  • 4. 11.15 - 12.00
  • 5. 12.30 - 13.15
  • 6. 13.25 - 14.10
  • 7. 14.15 - 15.00
  • 8. 15.05 - 15.50
Iki šv. Kalėdų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.
priemoniu projektas