Tarprajoninės mokinių turizmo technikos varžybos

• Paskelbta: 2024-02-14

Vasario 9 d. vykusiose Tarprajoninėse asmeninėse turizmo technikos varžybose puikiai pasirodė Raguvos gimnazijos mokiniai. Pradinukių mergaičių grupėje antrą vietą iškovojo Aleksandra Romaško, o trečią – Artė Čiplytėį. Šioje grupėje nugalėjo Evija Smilgytė iš Panevėžio moksleivių namų. Tarp berniukų pirmą vietą iškovojo Alanas Čiplys, antrą ir trečią vietas pasidalijo panevėžiečiai Elijus Gutauskas ir Arnas Matekonis.

Vaikų grupėje nugalėjo Aleksandra Pupkova, antrą vietą iškovojo Gabrielė Juškaitė, o trečią – panevėžietė Ieva Jurjevaitė. Vaikinų grupėje nugalėjo Oskaras Bielskis iš Panevėžio, antrą vietą iškovojo Jonas Juška, o trečią – Tauras Kupčinskas. Visi dalyvavę mokiniai įgijo dalyvavimo varžybose patirties, susipažino su varžybų taisyklėmis ir organizavimu.

Sigitas Žudys

Sigitas Žudys