Projektinės sklaidos mugė Raguvos gimnazijoje

  • Paskelbta: 2023-12-19
  • Kategorija: Renginiai

2023 m. spalio 15 d. Raguvos gimnazijoje vyko projektinės sklaidos mugė „Projektinių veiklų integravimas į ugdymo turinį“.

Renginio pradžioje Raguvos gimnazijos direktorė Inesa Vietienė, Panevėžio r. vicemeras Rimantas Pranys ir vyriausioji specialistė Diana Žukauskienė tarė sveikinimo žodį, pasidžiaugė, kad Panevėžio r. mokytojai dalinasi savo patirtimi, aktyviai dalyvauja ne tik rajoniniuose, respublikiniuose, bet ir tarptautiniuose projektuose.

Projektinės sklaidos mugėje dalyvavo ir skaitė pranešmus apie projektinių veiklų integravimą į ugdymo turinį Raguvos gimnazijos, Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“, Naujamiesčio mokyklos, Naujamiesčio lopšelio-darželio „Bitutė“, Paliūniškio pagrindinės mokyklos, Paįstrio gimnazijos mokytojai bei administracijos atstovai. Savo patirtimi virtualiai taip pat dalinosi Raguvos gimnazijoje vykdomo Erasmus+ projekto „Connecting STEM with Art“ (2021-1-LT01-KA210-SCH-000031296) partneriai iš Turkijos ir Serbijos. Naujamiesčio lopšelio-darželio „Bitutė“ bei mokyklos mokytojos ne tik pristatė vykdomus projektus, bet ir parodė keletą veiklų praktiškai, pvz.: kaip sekti pasaką, išmokti raideles arba kūrybiškai panaudoti antrines žaliavas. Renginio pabaigoje dalyvių laukė staigmena-meno terapija, kurios metu buvo dekoruojami lininiai maišeliai tautine bei vėjo simbolika.

Labai džiaugiamės, kad Panevėžio r. pedagogai dalyvauja projektinėse veiklose bei dalinasi savo gerąja patirtimi. Taip pat nuoširdžiai dėkojame PRSC metodininkei Loretai Šalčiūnienei, Raguvos gimnazijos mokytojams bei administracijai už pagalbą organizuojant renginį.

Autorius:
Dovilė Balinš, Raguvos gimnazijos anglų k. vyresnioji mokytoja

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos