Šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Vilnius 2023“

• Paskelbta: 2023-11-20
  • Kategorija: Renginiai

Lapkričio 19 d. Vilniuje, Levo Karsavino mokyklos sporto salėje, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Vilnius 2023“. Į varžybas atvyko 26 komandos iš Latvijos, Vilniaus, Kaišiadorių, Šiaulių, Panevėžio miesto bei rajono. Panevėžio rajonui šiose varžybose atstovavo Raguvos gimnazijos jaunučių, vaikų ir pradinukų komandos. Vaikų (Tauras Kupčinskas, Aleksandra Pupkova, Domininkas Kuoja, Justas Mulevičius) ir pradinukų (Jonas Juška, Emilis Kizys, Gabrielė Juškaitė, Ugnė Silčenkaitė) komandos užtikrintai nugalėjo visus varžovus ir iškovojo pirmas vietas. Jaunučių komanda (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė), nusileidusi Vilniaus JTC komandai „Žygūnietis“, liko antroje vietoje.

Asmeninėse varžybose pirmas vietas jaunučių grupėje iškovojo Miražas Kupčinskas ir Gabrielė Padelevičiūtė. Vaikų grupėje pirmą vietą iškovojo Justas Mulevičius, antrą Domininkas Kuoja, trečią – Tauras Kupčinskas. Pradinukų grupėje  nugalėjo Emilis Kizys ir Ugnė Silčenkaitė, antrą vietą iškovojo Gabrielė Juškaitė, o Jonas Juška iškovojo trečią vietą.