Projektas „Geltona – žalia – raudona“

Raguvos gimnazijos pradinukai, kaip ir visa Lietuva, minėjo Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dieną, – Kovo 11-ąją. Šiandieną norisi kuo šilčiau ir įdomiau paminėti Lietuvos laisvę. Karas Ukrainoje kelia nerimą ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. 3 ir 4 klasių mokiniai ir mokytojos stiprybės  pasisemti nutarė iš praeities.

Mokytojos Jūratė ir Rūta nutarė paruošti viktoriną „ Lietuva vaiko širdy“. Mokiniai pasiskirstę į keturias komandas – Beržų, Lietuvaičių, Aukštaičių, Ąžuolų – gvildeno klausimus apie Lietuvos simbolius, abėcėlės tvarka dėliojo upių ir miestų pavadinimus.  Puikiai  sekėsi surinkti dėlionę „ Lietuvos žemėlapis“. Viktorinos klausimai buvo apie Lietuvos praeitį, kai Lietuvą valdė karalius Mindaugas ir didieji Lietuvos kunigaikščiai. Mokiniai papildė savo istorinių žinių bagažą.

Antroje projekto dalyje trečiokai padarė laisvės paukštelius, kad Lietuva būtų visada laisva, o ketvirtokai skubėjo gaminti vėjo malūnėlių, kad nuo Lietuvos žemės nupūstų visas negandas.

Medžiagą surinko ir paruošė mokytojos Jūratė Eigirdienė ir Rūta Juškienė

Jūratė Eigirdienė, Violeta Danilienė