Lietuvos vaikų turizmo technikos pirmenybių uždarose patalpose I etapas „Raguva 2024“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

• Paskelbta: 2024-03-11
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 9 d. Raguvos gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos vaikų turizmo technikos pirmenybių uždarose patalpose I etapas „Raguva 2024“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybas organizavo Raguvos gimnazija, Panevėžio rajono švietimo centras ir Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra. Į varžybas užsiregistravo 22 komandos, tačiau dėl įvairių priežasčių atvyko 20 komandų iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio ir Panevėžio rajono. Varžybos vyko keturiose amžiaus grupėse: jaunių, jaunučių, vaikų ir pradinukų. Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos jaunių (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Eglė Dranickaitė, Gabrielė Padelevičiūtė), jaunučių (Domininkas Kuoja, Urtė Silčenkaitė, Aleksandra Pupkova, Tauras Kupčinskas), vaikų (Jonas Juška, Gabrielė Juškaitė, Ugnė Silčenkaitė, Emilis Kizys) ir pradinukų (Alanas Čiplys, Artė Čiplytė, Aleksndra Romaško, Dileta Bogačionkaitė) komandos. Visos keturios komandos užtikrintai nugalėjo varžovus ir iškovojo pirmas vietas savo grupėse.

Asmeninėse varžybose jaunių grupėje Dangė Kupčinskaitė ir Miražas Kupčinskas iškovojo pirmas vietas, jaunučių grupėje pirmą vietą iškovojo Gabrielė Padelevičiūtė, antrą vietą – Eglė Dranickaitė, o Domininkas Kuoja – trečią vietą. Vaikų grupėje Tauras Kupčinskas iškovojo pirmą vietą, Aleksandra Pupkova ir Emilis Kizys – antras vietas, pradinukų grupėje Alanas Čiplys  iškovojo pirmą vietą, o Artė Čiplytė – antrą vietą.