Svečiuose pasaka

• Paskelbta: 2024-02-19

Vasario 15 d. mūsų gimnazijos 2–4 kl. mokinių komanda dalyvavo  Aukštaitijos regiono pagrindinių mokyklų, progimnazijų, gimnazijų 1–4 klasių individualių gebėjimų mokinių viktorinoje „Svečiuose pasaka“.

Renginys vyko Anykščių švietimo pagalbos tarnyboje. Be Raguvos gimnazijos dalyvavo dar šešios komandos iš Anykščių miesto ir rajono mokyklų.

Mus maloniai sutiko viktorinos koordinatorės Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos logopedė Vida Uginčienė, specialioji pedagogė, logopedė Vilma Žvybienė. Sveikinimo žodį mokiniams tarė Anykščių švietimo pagalbos tarnybos vadovė Vita Abraškevičienė.

Renginio tikslas – ugdyti mokinių kultūrinę, komunikavimo ir kūrybiškumo kompetencijas. Mokiniams buvo parengtos užduotys, skatinančios  saviraišką, kūrybiškumą, norą skaityti pasakas, plėtoti kalbinius gebėjimus.

Raguvos gimnazijos komanda, surinkusi 89 balus, užėmė III-ąją vietą! Mokiniai, apdovanoti diplomu, padėkos raštais ir smagiomis dovanėlėmis, patenkinti grįžo namo. Prisipažino, jog tokiuose renginiuose dalyvautų dažniau.

Vida Valiukienė

Vida Valiukienė