Kartu su pasaka

• Paskelbta: 2024-03-07

Smagu nukeliauti į pasakų pasaulį... Ten, kur žvėrys kalba ir elgiasi kaip žmonės. Ten, kur gyvena milžinai ir nykštukai, slibinai ir narsūs karalaičiai. Ten, kur tiesa nugali melą, išmintis – jėgą.

Į tokią ,,kelionę“ vyko Raguvos gimnazijos antros klasės mokiniai. Pirmiausia visi savarankiškai perskaitė pasiūlytas knygutes, o kovo 6 d. dalyvavo viktorinoje „Skaitau pasaką“. Burtų keliu pasidalinę į dvi komandas mokiniai atliko įvairias užduotis. Prisiminė skaitytų pasakų veikėjus, atpažino pasakas iš ištraukų, pasitelkę išmonę atliko pantomimos užduotis.  Visi viktorinos dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis.

Šiais laikais vis rečiau atsiverčiamos pasakų knygos, bet jas skaityti – įdomu, smagu ir naudinga. Antrokai sužinojo, kad pasakose slypi žmonijos išmintis, perduodama iš kartos į kartą, mokiusi, kaip reikia elgtis, ko saugotis. Tik reikia atsiversti pasakų knygą...

Rasuolė Rutkauskienė, Rūta Juškienė

Simona Šukė