Džiaugiamės bėgikų pasiekimais!

• Paskelbta: 2022-04-12

Balandžio 11 d. Raguvos gimnazijos bėgikų komanda dalyvavo I Panevėžio miesto ir apskrities moksleivių bėgimo konkurse „Bėgu į pavasario atostogas 2022“. Renginį organizavo Panevėžio moksleivių namai.

Savo jėgas išbandė 1 klasės mokinės Dileta Bogančionkaitė ir Aleksandra Romaško, 2 klasės mokiniai Simas Skuodis ir Alanas Čiplys, trečiokė Ugnė Silčenkaitė, penktokai Algirdas Kaminskas, Tauras Kupčinskas, Justas Mulevičius, Danas Džiuvė ir Titas Acevičius, šeštokė Urtė Silčenkaitė, kurie bėgo 1 200 m, aštuntokai Dinaras Steponavičius ir Vytas Lankelis, bėgę 2 400 m, bei dvyliktokė Miglė Mincytė, bėgusi 4 800 m. Mokinius dalyvauti varžybose paskatino mokytojos Sandra Vaičiulienė ir Simona Arzimanova.

Raguvos bėgikų komanda parvežė keturis medalius: Vytas Lankelis laimėjo I vietą, Dinaras Steponavičius – II vietą, Algirdas Kaminskas – II vietą ir Miglė Mincytė – III vietą.

Visi bėgikai buvo apdovanoti atminimo medaliais.

Sveikiname nugalėtojus! Dėkojame visiems dalyviams, atstovavusiems Raguvos gimnazijai.

Sandra Vaičiulienė

Sandra Vaičiulienė