Šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „RAGUVA 2022“

• Paskelbta: 2022-03-21
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 19 d. Raguvos gimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Raguva 2022“, Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionato pirmasis etapas. Varžybas organizavo Raguvos gimnazija, Panevėžio rajono švietimo centras ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Į varžybas užsiregistravo 23 komandos, tačiau dėl įvairių priežasčių atvyko tik 19 komandų iš Vilniaus, Kaišiadorių, Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių ir Panevėžio rajono. Varžybos vyko keturiose amžiaus grupėse: jaunių, jaunučių, vaikų ir pradinukų. Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikų (Domininkas Kuoja, Justas Mulevičius, Titas Acevičius, Odeta Juškaitė) ir dvi pradinukų (Emilis Kizys, Aleksandra Pupkova, Alanas Čiplys, Rugilė Mulevičiūtė – I komanda ir Jonas Juška, Gabrielė Juškaitė, Artė Čiplytė, Matas Kazlauskas – II komanda ) komandos. Vaikų komanda iškovojo antrą vietą, pradinukų I komanda – pirmą vietą, o pradinukų II komanda liko ketvirta.

Asmeninėse varžybose jaunučių grupėje Eglė Dranickaitė iškovojo I vietą, o Gabrielė Padelevičiūtė – II vietą. Vaikų grupėje Domininkas Kuoja iškovojo II vietą, Justas Mulevičius – III vietą, pradinukų grupėje Alanas Čiplys ir Aleksandra Pupkova iškovojo I vietą, o Rugilė Mulevičiūtė ir Jonas Juška – III vietą.