Advento popietė ,,Kalėdinė pasaka“

• Paskelbta: 2022-01-06

Gruodžio 21 dieną pirmos ir antros klasių mokiniai su mokytojomis Sandra Vaičiuliene ir Angele Kiziene dalyvavo advento popietėje ,,Kalėdinė pasaka“ (Kultūros paso programa).  Jos metu mokiniams buvo sekama improvizuota ,,Kalėdinė pasaka“. Vaikai sužinojo, kodėl šis laikotarpis vadinamas adventu, kokie darbai privalomi nudirbti per šį laiką, kaip reikia prisidėti kiekvienam prie gražiausių švenčių laukimo, kas padeda suskurti stebuklą. Popietės dalyviai sužinojo ir pajuto, kaip kvepia Kalėdos.

Mokiniai ne tik buvo įtraukti į pasakos sūkurį, bet ir kiekvienas turėjo pagaminti po meduolį. Kalėdinis aromatas pasklido po visą mokyklą. Kiekvienas popietės dalyvis savo kulinarinius gaminius parsinešė namo ir jais pavaišino savo artimuosius.

Visi liko patenkinti ,,Kalėdinės pasakos“ sukurtu stebuklu.

Sandra Vaičiulienė

Sandra Vaičiulienė, Angelė Kizienė.