Penktokų išvyka į Kauną – karo muziejų ir „Salditą“

• Paskelbta: 2021-11-23

Lapkričio 19 dieną 5 klasės mokiniai su auklėtoja Sandra Vaičiuliene lankėsi Kaune. Išvykos metu mokiniai dalyvavo Vytauto Didžiojo karo muziejaus intriguojančiame edukaciniame užsiėmime ,,Lituanicos“ skrydis per amžius atminty“. ,,Lituanicos“ memorialinėje salėje praplėtė žinias apie Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydį, pamatė lėktuvo nuolaužas, lakūnų drabužius, jų asmeninius daiktus, apdovanojimus. Mokiniai įtvirtino žinias žaisdami interaktyvų žaidimą ,,Skrydis per Atlantą“. Smagu buvo pasivaržyti ir patikrinti, kiek ir kokios informacijos kiekvienas ,,parsiveš“ namo. Po edukacijos visi drauge pasivaikščiojome Kauno senamiesčio gatvėmis.

Vėliau penktokai apsilankė uždarosios akcinės bendrovė „Saldita“ labai saldžioje edukacinėje pamokoje ,,Rankų darbo šokoladiniai gaminiai“. Joje sužinojo, kur auga kakavmedžiai, iš kurių gaunamos kakavos pupelės, išsiaiškino, kad vertingiausias – juodasis šokoladas, nes jame mažiausiai cukraus, susipažino su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinojo, kaip šokoladą gamino senovėje. Beveik visi išdrįso paragauti keisčiausio ir įmantriausio šokolade naudojamo ingrediento – svirplių. Tai buvo didžiulis iššūkis tiek mokiniams, tiek mokytojai. Kiekvienas pasigaminome šokoladinių saldainių.

Nereikia nė sakyti, kad visiems penktokams išvyka labai patiko!

Sandra Vaičiulienė

Sandra Vaičiulienė