Šiaurės šalių literatūros savaitė 2021

• Paskelbta: 2021-11-24

Lapkričio 15–19 dienomis gimnazijoje tradiciškai minėjome Šiaurės šalių literatūros savaitę. Šių metų tema  „Svajonės ir ilgesys“.

Pradinių klasių mokiniai įsijungė kūrybiniais darbais. Jie ne tik piešė piratus, Trolį, Trolio pėdą, bet ir lygino ją su savo ūgiu, pėdos dydžiu.

Ig ir 5 klasių mokiniai bibliotekoje su geografijos mokytoja A. Skrebiene rengė plakatus apie Šiaurės šalių literatūrą, knygų veikėjus, atrinko kiekvienai šaliai būdingus bruožus. IIIg klasės mokiniai su dailės mokytoja J. Šikšniene pagamino Ex librisus, skirtus Šiaurės šalių literatūros veikėjams. Nuostabūs darbai papuošė bibliotekos stendą.

Paskutinę savaitės dieną 7 klasės mokiniai su nekantrumu laukė renginio „Naktis bibliotekoje“. Apie renginį laukite tęsinio...

Pasibuvę kartu mokiniai iš renginių išėjo pasisėmę gerų įspūdžių, svajodami nuvykti į bet kurią Šiaurės šalį.

Dalia Karaliūnienė

Dalia Karaliūnienė