Tvirtovės arsenalas – kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas

• Paskelbė : Diana Grigaliūnienė
  • Paskelbta: 2021-10-28

Labai laukėme ekskursijos su auklėtoja į Biržus, į edukaciją pilyje  „Tvirtovės arsenalas – kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas“.

Edukacijoje sužinojome, kas yra arsenalas, kokie ginklai buvo  XVI–XVII a. Biržų tvirtovės arsenale, kaip jais žmonės naudojosi. Susipažinę su senoviniais ginklais, juos virtualiai išbandėme. Edukacija buvo tokia įdomi, kad net nepajutome, kaip greitai prabėgo visa valanda. Oras buvo puikus, todėl galėjome dalyvauti ne tik edukacijoje, bet ir pasigrožėti gamtos vaizdais.

Po edukacijos pasisotinome Trolių picerijoje. Užsisakėme skirtingų picų, vieni su kitais jomis dalinomės. Buvo labai skanu!

O linksmiausia buvo po tiek laiko, praleisto nuotolyje, drauge su klase keliauti!

Nuoširdžiai dėkojame auklėtojai Dianai Grigaliūnienei už surengtą išvyką, už kantrybę.

Urtė Pleškaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, 7 klasė