Šalies mokinių turizmo technikos varžybos „VILNIUS 2021“

• Paskelbta: 2021-11-16

Lapkričio 14 d. Vilniuje, Levo Karsavino mokyklos sporto salėje, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Vilnius 2021“. Į varžybas atvyko komandos iš Vilniaus, Kėdainių, Kaišiadorių, Rygos ir Panevėžio miesto bei rajono. Panevėžio rajonui šiose varžybose atstovavo Raguvos gimnazijos pradinukų ir jaunučių komandos. Jaunučių komanda (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė), šį kartą nusileidusi Rygos ir Vilniaus komandoms, iškovojo trečią vietą. Pradinukų pirmoji komanda (Tauras Kupčinskas, Algirdas Kaminskas, Domininkas Kuoja, Justas Mulevičius), nusileidusi varžovams iš Vilniaus JTC, liko antroje vietoje. Pradinukų antroji komanda šiais metais užėmė penktą vietą.

Asmeninėse varžybose pirmą vietą jaunučių grupėje iškovojo Miražas Kupčinskas. Vaikų grupėje nugalėjo Eglė Dranickaitė, o Dangė Kupčinskaitė iškovojo trečią vietą. Pradinukų grupėje  Justas Mulevičius iškovojo antrą vietą, o Tauras Kupčinskas – trečią vietą.

Sigitas Žudys

Sigitas Žudys