Robotų programavimas, matematinė navigacija labirinte

• Paskelbta: 2022-04-08

Labai susidomėjome auklėtojos pasiūlymu nukeliauti ir programuoti robotus Panevėžio STEAM laboratorijoje ir nedelsę sutikome. Edukacijoje sužinojome, kaip valdyti robotus kompiuterio programos Lego Mindstorms pagalba, ką reiškia matematinė konstanta PI ir kaip ji padeda apskaičiuoti roboto kelią. Apskaičiavome nuvažiuotą kelią labirinte, taikėme turimas matematikos, fizikos ir informatikos žinias.

Ši programa mums taip patiko, kad net nepajutome, kaip greitai prabėgo dvi valandos. Atlikę užduotis buvome labai linksmi ir susidomėję, todėl iškart susitarėme su auklėtoja ten apsilankyti antrą kartą.

Jau prabėgo daug laiko, tačiau šios išvykos mes dar nepamiršome.

Visi septintokai yra nepaprastai dėkingi savo auklėtojai Dianai Grigaliūnienei už surengtą išvyką.

Pijus Augustas Kanoverskis, 7 klasės mokinys

Ignas Dalinkevičius, 7 klasės mokinys