Temidė grįžo į Raguvą!

• Paskelbta: 2022-03-18
  • Kategorija: Konkursai

Kovo 16 d.  Panevėžio rajono savivaldybės administracijos salėje vyko respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas. Jame dalyvavo septynios Panevėžio rajono mokyklų komandos, o mūsų gimnazijos komandai atstovavo IIg klasės mokiniai: Gabija Vingilytė, Taja Jasaitė, Jaunius Turulis, Justinas Kubilius ir Nedas Misevičius.

Komandos turėjo atsakyti į 30 klausimų, o kapitonai rungėsi  žaibiškų klausimų užduotyje. Žinojome, kad geriausias teisines žinias parodžiusi komanda iškovos teisę atstovauti Panevėžio rajonui kitame etape. Iškovojome! Su pasididžiavimu grąžinome Temidės statulą į gimnazijos direktorės kabinetą.

Esame be galo dėkingi mūsų istorijos ir pilietiškumo mokytojai, klasės auklėtojai Rasai Pranckevičienei už puikų paruošimą ir galimybę atstovauti mūsų mokyklai.

IIg kl. „Temidės“ komanda

Direktorė Asta Sakalauskienė