Laisvės karta pasakė Ačiū ir svarstė, ką jiems reiškia Lietuva

• Paskelbta: 2021-02-23
  • Kategorija: Konkursai

Raguvos gimnazijos Ig klasės mokiniai, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos paskatinti, svarbias lietuviams datas paminėjo rašydami esė. Pagerbiant Sausio 13-osios aukas ir visus, apgynusius laisvę, mokiniai buvo pakviesti rašyti esė ar kitokių žanrų kūrinius tema „Laisvės karta sako jiems Ačiū“. Vasario 16-ajai, pasitinkant 103-iąjį Lietuvos gimtadienį, esė rašyta tema „Švenčiu Lietuvą“ ir svarstyta, ką reiškia Lietuva. Geriausiai istorines bei kūrybines žinias demonstravusių mokinių darbai buvo išsiųsti konkursui.

Tajai Jasaitei, Jauniui Turuliui, Justinui Kubiliui, Gabijai Vingilytei nuoširdžiai padėkojo Lietuvos Respublikos Seimo narė Irena Haase, o Nedui Misevičiui – Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis. Jie džiaugėsi, kad auga kūrybinga, mylinti savo šalį ir besidžiaugianti laisve naujoji Lietuvos karta.

Mokytojai padėkota už paskatinimą ir parengimą dalyvauti konkursuose, už pastangas mokant vertinti laisvę, mylėti savo šalį.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Žudienė