Tėvų renginys. Baldų gamyba iš arčiau.

Šiltą gegužės 11 dienos popietę, Raguvos gimnazijos ketvirtokai nuvyko į baldų įmonę „Raguvos baldai ir Ko“ įsikūrusią Užunevėžio k., Panevėžio r. Tai didžiausia vonios baldų ir jų detalių gamybos įmonė Baltijos šalyse. Įmonė dalyvauja tarptautinėse parodose kartu su dukterine įmone „Kamė“ didžiausioje tarptautinėje vonios baldų parodoje ISH Vokietijoje. Parodoje pristatomi naujausi vonios kambario  ir baldų dizainas. Išvykos metu vaikai susipažino su medžio apdirbimo centru, staliaus-staklininko, baldų dažytojo, baldų surinkėjo, sandėlininko profesijomis ir jų veikla. Ketvirtokai ne tik pamatė, bet ir turėjo galimybę patys išbandyti baldų surinkėjo darbą. Suprato, kaip sandėlininkas, naudodamas koordinates,  greitai suranda reikiamą daiktą didžiuliame sandėlyje. Kiek buvo džiaugsmo, kai vaikai įvykdė užduotį, - surado ketvirtokams skirtą dėžę – dovaną! Pilnas įspūdžių bagažas ir gera nuotaika buvo garantuota.

Esame labai dėkingi Linai Medžiaveprienei ir įmonės direktorei Ramutei Elinskienei už puikų priėmimą ir labai įdomią pažintinę edukaciją.

Jūratė Eigirdienė

Jūratė Eigirdienė, Lina Medžiaveprienė