Svečiavosi policijos atstovai

Pirmadienio popietę gimnazijoje viešėjo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Sandra Kareckė ir Laima Keblienė. Džiugu šį kart pareigūnes sutikti, nes jos vykdė šviečiamąją darbą - pasakojo II-IVg klasių mokiniams apie savo, policijos, darbą. Mokiniai sužinojo, kokius pagrindinius reikalavimus turi atitikti jaunuolis, ketinantis devynis mėnesius studijuoti Lietuvos policijos mokykloje , kaip atrodo studento dieną, kokios yra darbo perspektyvos ir, žinoma, kokia pareigūno alga. Įdomu buvo sužinoti, kad studijuojant tik iki 30 proc. paskaitų būsimieji pareigūnai mokosi teorijos, o visa kita yra praktika, t.y. pirmos pagalbos, taktikos, šaudymo, vairavimo, net gi dermatografijos ir kitų disciplinų! Mokiniams buvo parodoma visą policijos pareigūno ekipuotė, drąsesni galėjo kai kurias priemonės netgi paimti į rankas ir išmėginti patys.

Dėkojame Panevėžio apskrities policijai už įdomią karjeros paskaitą.

Soc. pedagogė G. Šuminskaitė ir karjeros koordinatorė D. Karaliūnienė

G. Šuminskaitė