Susitikimas su buvusiomis gimnazijos mokinėmis

Balandžio 3 d. gimnazijoje svečiavosi buvusios gimnazijos mokinės Viktorija Kardokė ir Eglė Statkevičiūtė. Merginos pristatė Lietuvos policijos mokyklos veiklą, pasidalino asmenine patirtimi, praktikos Vokietijoje įspūdžiais. Ig - IIIg klasės mokiniai dėmesingai klausė pasakojimo, uždavė rūpimus klausimus bei sudalyvavo merginų parengtoje kahoot.lt viktorinoje. Geriausiai žinias, apie Lietuvos policijos mokyklos veiklą, pademonstravo IIg kl. mokiniai Miražas ir Adomas bei IIIg kl. mokinys Simonas. Vaikinai laimėjo Lietuvos policijos mokyklos prizus. Merginos pasidžiaugė mokinių dėmesingumu ir žiniomis bei padrąsino ateityje rinktis įdomią, ne monotonišką policijos pareigūno profesiją.

Dėkojame Viktorijai ir Eglei už apsilankymą bei linkime sėkmės mokantis ir atliekant atsakingą, svarbų darbą.

G. Šuminskaitė

V. Kardokė, G. Šuminskaitė