Netradicinio ugdymo diena „Menų diena"

• Paskelbta: 2023-05-03

Balandžio 21 diena Raguvos gimnazijos pradinukams buvo neeilinė.  Nuo pat ryto visi ir vaikai, ir mokytojai karpė, klijavo ir pavasariškai papuošė savo klasės langus. Klasės langai pražydo tulpėmis! Vėliau vyko edukacinė programa „ Mano mandala“. Viešnių iš Panevėžio Všį visapusiško lavinimo centro Eglės Aukštuolės ir Gintarės Krikščiūnienės pagalba, puikiai praleidome laiką dekoruodami žvakidę. „ Jau žinau kam dovanosiu“ darbuodamiesi kalbėjo vaikai...

Reikia ir pajudėti, ir pažaisti, - kvietė šokių mokytoja Simona Arzimanova visus į teatro menę. Prisišokę iki valiai, vaikai žaidė žaidimą „ Taikau į pintinę“. Laimėjo ketvirtokai: Eglė Šeštokaitė, Aistis Vingilys ir Pijus Medžiavepris. Šaunuoliai!

Mokytoja Rūta pasiūlė žaidimą, kurio dėka  vaikai prisiminė ir kartu pakartojo  gėlių pavadinimus.

Smagu ir kartu džiaugiamės, kad Menų diena vaikams atnešė daug  džiaugsmo ir smagių potyrių.

Pradinių klasių mokytojos: Jūratė, Angelė, Sandra ir Rūta.

Jūratė Eigirdienė

Jūratė Eigirdienė, Sandra Vaičiulienė