Projektas ,,Pavasaris eina per žemę"

Raguvos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje ,,Skruzdėliukas“ buvo vykdomas projektas ,,Pavasaris eina per žemę“. Prie šio projekto prisijungė ir Raguvos gimnazijos Miežiškių skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Klaužados“ vaikai.

Visi projekto dalyviai daug laiko praleido gamtoje stebėdami bundantį pavasarį. Tyrinėjo, eksperimentavo, fotografavo ir stengėsi išsiaiškinti kokie pokyčiai vyksta gamtoje. Domėjosi kaip atsiranda augalai, kaip pražįsta gėlės, iš kur atsiranda vabaliukai. Smagu buvo stebėti nuotaikingai nusiteikusius mūsų ugdytinius, kurie tapo tikrais gamtos stebėtojais, besidžiaugiančiais kiekvienu ropojančiu vabalėliu, šliaužiančia sraige, ar iš žemės besistiebiančiu žolynėliu.

Mūsų tikslas – inovatyviai ir įdomiai turtinti vaikų patirtį ir žinias apie gamtą, reikšti jai pagarbą, rūpestį, mokyti saugoti gamtą ir visą kas joje gyva.

Įkvėpti pavasario gamtos pulsavimo vaikai sukūrė gausybę darbelių. Pasidžiaukime vaikų patirtimi ir emocijomis kūrybinių darbų parodėlėje.

Rūta Banėnienė

Rūta Banėnienė