Projektas ,,Lėlių teatras - kultūrinė vaikų edukacija“

Raguvos gimnazijos antrokai ir trečiokai, bei Raguvos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Skruzdėliukas“ priešmokyklinio ugdymo ,,Pelėdžiukų" grupė dalyvavo projekte ,,LĖLIŲ TEATRAS – kultūrinė vaikų edukacija". Nuo kovo mėnesio pradėtos vykdyti suplanuotos veiklos. Visi drauge vyko į Panevėžio lėlių vežimo teatrą žiūrėti spektaklio ,,Raudonkepuraitė ir džiazas", kūrė spektaklius, gamino teatro lėles ir dekoracijas, mokėsi būti ,,mažaisiais aktoriais“, dainavo, vaidino. Savo pastatytus spektaklius nufilmavo.

Balandžio 20 dieną, Raguvos gimnazijos Teatro menėje, vyko baigiamasis projekto ,,LĖLIŲ TEATRAS – kultūrinė vaikų edukacija" renginys. Pristatydami savo atliktas veiklas mokiniai džiaugėsi gautais rezultatais, įdomiai ir naudingai praleistu laiku. Šventinį renginį vainikavo spektaklių premjeros.

Visi vieningai sutarė, kad tokios veiklos ne tik išlaisvina mokinių kūrybiškumą, bet ir praplečia jų pasaulėžiūrą, skatina domėtis įvairiomis gyvenimo sritimis.

Projekto organizatorės:

Pradinių klasių mokytojos: Sandra Vaičiulienė, Angelė Kizienė.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Žernosekovienė.

Gimnazijos bibliotekininkė Dalia Karaliūnienė.

Sandra Vaičiulienė

Sandra Vaičiulienė