Dalyvavo Panevėžio kolegijos renginyje

Spalio 2 d. Panevėžio kolegijoje vyko Panevėžio miesto ir rajono gimnazijų konkursas „Moksleivi, nebūk lauras – būk bakalauras“. Renginio organizatoriai sukvietė 11-12 klasių mokinius draugiškai pasivaržyti ir skatinti domėtis aukštuoju mokslu, supažindinti su skirtingomis mokslo sritimis, ugdyti komandinio darbo įgūdžius bei skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp skirtingų mokslo įstaigų.

Raguvos gimnazijos komandai atstovavo keturios merginos iš 11 klasės. Nors į pirmuosius klausimus atsakinėti sekėsi puikiai, puikiai pavyko ir ištvermės rungtis, vis gi praktinėms užduotims pritrūko sėkmės ir laimėti šį kart nepavyko. Tačiau komanda nosies nenukabino ir po ekskursijos po Panevėžio kolegijos rūmus džiaugsmingai grįžo į namus.

G. Šuminskaitė

G. Šuminskaitė, Panevėžio kolegija