Nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios

• Paskelbė : Diana Grigaliūnienė
  • Paskelbta: 2024-03-14

Atvertę 2024 m. kalendorių suskaičiuotume, kad vasario 16 d. ir kovo 11 d.  skiria dvidešimt keturios dienos. Lietuvos istorijoje tarp šių  svarbių datų laiko tarpas skaičiuojamas dešimtmečiais.

Vasario – kovo mėnesiais pradinių klasių  mokiniai dalyvavo projekte ,, Nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios”, skirtame Lietuvos istorijos pažinimui. Pažintį su valstybės ženklais mokiniai pradėjo dalyvaudami dailyraščio konkurse. Nagrinėdami tekstus išsiaiškino, kokios vėliavos keliamos per šventes, kas yra tie prezidento vėliavoje pavaizduoti gyvūnai, kur dar Lietuvoje galima pamatyti vienaragį.  Trispalvės spalvomis siuvinėjo verpstę. Ruošdamiesi viktorinai ,,Apie valstybę ir jos ženklus” pakartojo, ko mokėsi pasaulio pažinimo pamokose, prisiminė, kada pirmą kartą buvo paminėtas Lietuvos vardas ir kodėl liepos 6 d. švenčiame Valstybės dieną.

Apibendrinus  viktorinos rezultatus paaiškėjo geriausi Lietuvos istorijos žinovai. Tai Amanda (1 kl.), Šarūnas (2 kl.), Dileta (3kl.) ir Berta (4kl.)

Dėkojame mokiniams už aktyvų dalyvavimą veiklose.

Pradinių klasių mokytojos