Baltų literatūros savaitė 2023

Raguvos gimnazijos mokiniai ir mokytojai ketvirtą rugsėjo savaitę aktyviai įsijungė į projekto „Baltų literatūros savaitė“ veiklas. Pamokų metu buvo skaitomi, aptariami ir inscenizuojami latvių rašytojo, poeto Imanto Zieduonio kūriniai. Visi projekto dalyviai turėjo galimybę išgirsti, išmokti ir įsiminti nors po keletą latviškų žodžių ir šokti smagų latvių liaudies šokį „Kiaulė grikiuose“. Mokinių refleksiją galima pamatyti pradinių klasių ir bibliotekos stenduose.

Rugsėjo 28 diena buvo pati „minkščiausia“ ir jaukiausia – DIENA SU MEŠKIUKU. Šią dieną visi pradinių klasių mokiniai atkeliavo į mokyklą su savo mylimiausiais draugais. Toks jaukumas džiugino mažųjų širdeles. Diena buvo pilna staigmenų: mokiniai vieni kitiems pristatė savo draugus, piešė juos, stebėjo mokytojų inscenizuotą „Meškiukų pasaką“, atliko užduotis ir vaišinosi meškiukų skanėstais.

Ir prasmingai, ir linksmai, ir jaukiai praėjo tarptautinio projekto savaitė.

Bibliotekininkė Rasuolė Rutkauskienė

Sandra Vaičiulienė, Daiva Zakarauskaitė