Atvėrėme duris ne tik kalbos turtams

Kovo 25 dieną Lietuvos Respublikos Seimo narė, parodos „Atverkime kalbos turtus“ globėja Vilija Targamadzė, portalo „Mano kraštas“ redaktorė Genovaitė Paulikaitė, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkas Audrys Antanaitis lankėsi aktyviausiai parodoje „Atverkime kalbos turtus“ dalyvavusiose Panevėžio miesto ir rajono mokyklose.

Mūsų gimnazijos mokiniai jau antrus metus dalyvauja šioje parodoje su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rita Karpavičiene. Šiemet iš visų 7 klasės mokinių kūrybinių darbų atrinktus po tris į parodą siuntė Dominykas Kubilius, Urtė Pleškaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė, du darbus  – Justina Razantaitė ir po vieną darbą – Arūnas Vaičiulis, Meilė Marija Zinkevičiūtė, Pijus Augustas Kanoverskis. Kūrybinių darbų paroda susidomėjo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Violetos Žudienės visi 5, Ig, IIg klasių mokiniai. Į parodą buvo išsiųsti 5 klasės mokinio Domininko Kuojos, Ig klasės mokinių Radvilės Baltuškaitės, Ugnės Kavaliauskaitės, Valdos Skrebytės, Rusnės Martynos Kanoverskytės, IIg klasės mokinių Justino Kubiliaus, Nedos Misevičiūtės, Luko Cemnicko, Austėjos Varnaitės, Miglės Kavaliauskaitės darbai. Darbai eksponuojami https://www.manokrastas.lt/page/virtuali-paroda-atverkime-kalbos-turtus.

Mus aplankę svečiai norėjo pamatyti gimnaziją, kurioje mokosi toks didelis būrys kūrybingų žmonių. Po ekskursijos Teatro menėje buvo diskutuojama ir švietimo klausimais.

Lilija Pleškienė

Genovaitė Paulikaitė, Lilija Pleškienė