Panevėžio rajono mokinių 2021 metų sporto pasiekimų pagerbimo šventė

Sausio 12 d. Panevėžio rajono Švietimo centro salėje vyko Panevėžio rajono mokinių 2021 metų sporto pasiekimų pagerbimo šventė. Į šventę buvo pakviesti Raguvos, Krekenavos M. Antanaičio ir Smilgių gimnazijų mokiniai, 2021 metais tapę nugalėtojais ir prizininkais Lietuvos čempionatuose. Taures už praėjusių metų pasiekimus gavo net trylika Raguvos gimnazistų: Miražas Kupčinskas, Eglė Dranickaitė, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Tauras Kupčinskas, Domininkas Kuoja, Algirdas Kaminskas, Justas Mulevičius, Titas Kizys, Emilis Kizys, Titas Acevičius, Odeta Juškaitė ir Aleksandra Pupkova.

Po apdovanojimų visi dalyvavo edukacinėje programoje „Kosmoso misija”, kur susipažino su Saulės sistemos planetomis ir ten vyraujančiomis sąlygomis, dalyvavo įvairiuose cheminiuose ir fizikiniuose eksperimentuose.

Sigitas Žudys

Sigitas Žudys, Lina Šachova