Šalies technologijų olimpiados etape - pirmoji

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada ,,Kūrybos virusas“ (šalies etapas). Geriausi šalies mokiniai varžėsi keturiose veiklos grupėse pagal 7-8, I-IIg, III-IVg klasių amžiaus grupes.

Konstrukcinių medžiagų veiklos grupėje 7–8 klasių koncentre pirmąją vietą laimėjo Panevėžio r. Raguvos gimnazijos 8 klasės mokinė Gabrielė Padelevičiūtė. Mokinė buvo įvertinta už namų darbą ,,Pavasario šauklys“ bei olimpiados metu suprojektuotą ir pagamintą darbą tema ,,Dovana Vilniaus miesto 700-ųjų metinių proga“ ,,Geležinio vilko sostas“.

Mokinei buvo įteiktas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos I laipsnio diplomas bei medalis. Mokinę olimpiadai ruošė technologijų mokytojas Algirdas Rutkauskas.

G. Šuminskaitė, A. Rutkauskas

G. Šuminskaitė