Pagerbti geriausi rajono sportininkai

Gruodžio 16 d. Panevėžio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko geriausių 2022 m. rajono sportininkų pagerbimo šventė. Geriausius rajono sportininkus sveikino Panevėžio rajono meras, mero pavaduotojas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas. Nuotoliniu būdu sportininkus sveikino Švietimo, mokslo ir sporto viceministras. Kaip geriausi rajono sportininkai pagerbti ir Raguvos gimnazijos sportinio turizmo būrelio nariai: Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojai, tarptautinių varžybų prizininkai jaunučių grupėje Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė, Dangė Kupčinskaitė, Miražas Kupčinskas, Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato antros vietos laimėtojai, tarptautinių varžybų nugalėtojai vaikų grupėje Aleksandra Pupkova, Tauras Kupčinskas, Domininkas Kuoja, Justas Mulevičius, Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato antros vietos laimėtojai pradinukų grupėje Gabrielė Juškaitė, Ugnė Silčenkaitė, Sonata Skodytė, Jonas Juška, Alanas Čiplys, Emilis Kizys. Sportininkai apdovanoti atminimo taurėmis ir piniginiais prizais.

Sigitas Žudys

Sigitas Žudys, Kristina Čiplienė