Mokinių savivaldos vairas dešimtokės Austėjos Varnaitės rankose

Vasario mėnesį mokinių savivalda ruošėsi mokyklos prezidento rinkimams. Prašymus dalyvauti rinkimuose pateikė dvi IIg klasės mokinės: Andrėja Arzimanova ir Austėja Varnaitė.

Kovo 2 dieną rinkimų balsų skaičiavimo komisijos, kuriai pirmininkavo IVg klasės mokinė Augustė Kielaitė,  narės suskaičiavo 129 balsavimo biuletenius. Rinkimus laimėjo Austėja Varnaitė – surinko 70 balsų.

Šiandien mokinių parlamento posėdyje prezidentė Ema Leonavičiūtė gimnazijos savivaldos vairą perdavė Austėjai Varnaitei. Dėkojame Emai už atsakingai atliktus darbus, už puikų pavyzdį, kaip siekti geriausių rezultatų.

Sveikiname Austėją ir linkime, subūrus šaunią komandą, drauge su pavaduotoja Andrėja sėkmingai pradėti veiklą.