2021 metų turizmo varžybų čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Praėjusią savaitę 2021 metų mokinių turizmo varžybų čempionato apdovanojimai buvo įteikti Raguvos gimnazistams. Juos įteikė gimnazijos direktorė Asta Sakalauskienė. Apdovanoti gimnazistai čempionato nugalėtojai ir prizininkai asmeninėje ir komandinėje įskaitoje. Šiais metais asmeninėje įskaitoje jaunučių grupėje pirmą vietą iškovojo Miražas Kupčinskas, vaikų grupėje nugalėjo Eglė Dranickaitė, Dangė Kupčinskaitė iškovojo antrą, o Gabrielė Padelevičiūtė – trečią vietą. Pradinukų grupėje antrą vietą iškovojo Tauras Kupčinskas, o trečią Justas Mulevičius.

Komandinėje įskaitoje gimnazistai taip pat pasiekė puikių rezultatų. Jaunučių grupėje gimnazijos komanda (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Eglė Dranickaitė, Gabrielė Padelevičiūtė) iškovojo antrą vietą. Pradinukų grupėje gimnazijos pirmoji komanda (Tauras Kupčinskas, Domininkas Kuoja, Algirdas Kaminskas, Justas Mulevičius) taip pat iškovojo antrą vietą, o antroji komanda (Titas Kizys, Emilis Kizys, Titas Acevičius, Odeta Juškaitė, Aleksandra Pupkova) – trečią vietą.

Tą pačią dieną vyko ir nuotolinė geriausių rajono sportininkų apdovanojimų šventė, kurioje visiems šiems sportininkams buvo įteikti piniginiai prizai.

 

Autorius:
Sigitas Žudys

Nuotraukos:
Sigitas Žudys

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos