Kartu skaityti gera

Ne pirmus metus Panevėžio r. pradinių klasių mokiniai dalyvauja skaitymo skatinimo projekte ,,Kartu skaityti gera...“

Projekto tikslas— visiems drauge perskaityti vieną knygą: susipažinti su veikėjais, įsidėmėti įvykių seką, ištyrinėti iliustracijas, aptarti vaizdingus posakius. Šiemet pirmokai ir antrokai skaitė L. Žutautės knygelę ,,Ferdinandas ir Pū“, trečiokai ir ketvirtokai— E. Marks ,,Liepa ir Rokis nepasiduoda“.

Gegužės 8 d.  Panevėžio r. Pažagienių mokykloje-darželyje įvyko baigiamasis projekto renginys— konkursas ,,Viena knyga“, kuriame dalyvavo dvi Raguvos gimnazijos komandos: Radvilė Timofejeva, Lėja Rudenkovaitė (1, 2 kl.) ir Dileta Bogačionkaitė, Gaudrė Tribušauskaitė (3, 4 kl.). Mokinės turėjo atlikti teksto supratimo užduotis. Buvo nelengva, nes pasitikrinti knygoje negalėjo, teko pasikliauti savo atmintimi ir komandos nario pagalba.  Po konkurso organizatoriai pradžiugino  dalyvius pakviesdami į susitikimą su gamtos fotografu M. Čepuliu.

Dar sykį nudžiugome gegužės pabaigoje—  R. Timofejeva ir L. Rudenkovaitė  1-2 kl. komandų grupėje Panevėžio rajone užėmė I vietą. Sveikiname!

Dėkojame mokytojoms J. Eigirdienei, S. Vaičiulienei ir A. Kizienei  už mokinių skatinimą skaityti kartu!

Rūta Juškienė

Rūta Juškienė