Latvijos mokinių sportinio turizmo čempionatas

• Paskelbta: 2023-05-23

Gegužės 19-21 dienomis Tervetėje vyko Latvijos mokinių sportinio turizmo čempionatas. Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į A, B, C, D grupes. C ir B grupėse Lietuvai atstovavo Raguvos gimnazijos komandos. Vyko asmeninės ir komandinės varžybos. Asmeninėse varžybose C grupėje Justas Mulevičius iškovojo trečią vietą. B grupėje Miražas Kupčinskas tapo čempionu.

Komandines varžybas sudarė kontrolinis kombinuotas žygis ir turizmo technika. Kontrolinio kombinuoto žygio varžybose C grupėje Raguvos gimnazistai iškovojo ketvirtą vietą, o B grupėje tapo nugalėtojais. Turizmo technikoje C grupėje raguviai liko ketvirti, o B grupėje tapo nugalėtojais.

Susumavus abiejų varžybų rezultatus Raguvos gimnazistai C grupėje iškovojo trečią vietą. B grupėje gimnazijos komanda tapo Latvijos mokinių sportinio turizmo čempionato nugalėtoja.

Sigitas Žudys

Sigitas Žudys