Palanga 2020

• Paskelbta: 2020-09-23
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 18–20 d. Palangoje festivalio „Sportas visiems” metu vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Palanga 2020“, kuriose dalyvavo ir Raguvos gimnazijos vaikų komanda. Iš viso varžybose dalyvavo 17 komandų iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių, Kaišiadorių, Klaipėdos ir Panevėžio rajono. Raguvos gimnazistai (Dangė Kupčinskaitė, Eglė Dranickaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Miražas Kupčinskas) užtikrintai nugalėjo savo varžovus ir iškovojo pirmą vietą. Antroje vietoje liko Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“, o trečioje – Vilniaus jaunųjų turistų centro komanda.

Sekmadienį vykusiose dviračių figūrinio vairavimo varžybose vėl puikiai pasirodė Raguvos gimnazijos vaikai. Miražas Kupčinskas, įveikęs kliūčių ruožą absoliučiai geriausiu rezultatu, iškovojo pirmą vietą, Eglė Dranickaitė savo amžiaus grupėje taip pat iškovojo pirmą vietą. Antrą vietą šioje amžiaus grupėje iškovojo Dangė Kupčinskaitė, trečią – Gabrielė Padelevičiūtė.