Susitikimas su ,,Affidea“ diagnostikos centro klinikos darbuotojomis

• Paskelbta: 2022-10-07

Labai smagu, kai diena prasideda linksmai ir dar su intriga. Trečiokai ir antrokai spalio 6 dieną ruošėsi susitikimui, bet nežinojo, kas gi pas juos atvyks į svečius. Labiausiai buvo nustebusi trečiokė Saulė, nes į klasę atėjo jos mama, Vaiva Savlevičienė-Krištopaitytė (ČIA GAL TURI BŪTI Krištopaitytė-Savlevičienė???). Ir ne viena... su ja kartu dar dvi viešnios - medicinos darbuotojos iš Panevėžio miesto ,,Affidea“ diagnostikos centro klinikos: Milda Kleveckienė ir Neringa Finikovaitė-Lukšienė. Vaikams kilo daug įvairių klausimų apie medikų darbą. Sužinojo, kad mokykloje reikia labai gerai mokytis ne tik biologijos, chemijos, bet ir lietuvių kalbos, anglų kalbos, informacinių technologijų, matematikos ir net fizinio ugdymo. Viešnios papasakojo apie erkių sukeliamas ligas, jų pasekmes ir kaip šios nelaimės išvengti. Džiugu, kad dauguma vaikų yra pasiskiepiję nuo Erkinio encefalito. Buvo aptarti būdai, kaip saugoti savo sveikatą ir kaip kiekvienas iš mūsų gali padėti visiems medikams - REIKIA BŪTI SVEIKIEMS. Vaikai sužinojo, kad ne tik reikia išmanyti savo darbą, bet ir jį dirbti su didele meile ir atsidavimu. Nuoširdžiai dėkojame Vaivai Savlevičienei-Krištopaitytei už suorganizuotą susitikimą, bei Mildai Kleveckienei ir Neringai Finikovaitei-Lukšienei už naują žinių bagažą ir atminimo dovanėles. Mes su malonumu pasinaudosime kvietimu atvykti ir į ,,Affidea“ diagnostikos centro kliniką ir iš arčiau susipažinti su medikų kasdienybe.

Angelė Kizienė, Sandra Vaičiulienė

Angelė Kizienė, Sandra Vaičiulienė