Auksinis ruduo 2022

• Paskelbta: 2022-10-03
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 1–2 d. Vilniuje, LMNŠC III rūmų teritorijoje, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Auksinis ruduo 2022“. Visose amžiaus grupėse dalyvavo 14 komandų iš Panevėžio, Kaišiadorių, Vilniaus ir Panevėžio r. savivaldybių. Panevėžio rajonui šiose varžybose atstovavo Raguvos gimnazijos pradinukų, vaikų ir jaunučių komandos.

Šeštadienį vyko asmeninės turizmo technikos varžybos, kuriose nugalėtojais tapo: pradinukų grupėje Emilis Kizys, jaunučių grupėje Gabrielė Padelevičiūtė ir Miražas Kupčinskas. Dangė Kupčinskaitė jaunučių grupėje iškovojo trečią vietą.

Sekmadienį vykusiose komandinėse turizmo technikos varžybose jaunučių komanda (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Eglė Dranickaitė, Gabrielė Padelevičiūtė) tapo nugalėtoja, vaikų komanda (Tauras Kupčinskas, Justas Mulevičius, Aleksandra Pupkova, Domininkas Kuoja) iškovojo antrą vietą, o pradinukų komanda (Gabrielė Juškaitė, Ugnė Silčenkaitė, Jonas Juška, Emilis Kizys, Alanas Čiplys) liko trečioje vietoje.