Šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Šiauliai 2022“

• Paskelbta: 2022-06-17

Birželio 11–12 d. Šiaulių rajone, Kurtuvėnų regioniniame parke, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Šiauliai 2022“. Panevėžio rajonui šiose varžybose atstovavo Raguvos gimnazijos jaunučių, vaikų ir pradinukų komandos. Šeštadienį vyko turistinio ralio, o sekmadienį turizmo technikos varžybos. Raguvos jaunučiai (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė ir Eglė Dranickaitė) ir pradinukai (Tauras Kupčinskas, Aleksandra Pupkova, Gabrielė Juškaitė ir Jonas Juška) turistinio ralio ir turizmo technikos varžybose buvo pirmi ir galutinėje įskaitoje tapo čempionais. Vaikų komanda (Odeta Juškaitė, Domininkas Kuoja, Titas Acevičius, Justas Mulevičius) turistinio ralio varžybose  buvo trečia, turizmo technikoje antra ir galutinėje įskaitoje iškovojo antrą vietą.

Sigitas Žudys

Sigitas Žudys