Trečiokai ir ketvirtokai ŽALVARIO PARKE

• Paskelbta: 2020-10-20

3 ir 4 klasės mokiniai, lydimi mokytojų Sandros Vaičiulienės ir Rūtos Juškienės, spalio 7-ąją išvyko į edukacinę išvyką į Žalvario parką, įsikūrusį Molėtų r. Skrebulių kaime. Linksmai nusiteikęs keliauninkus pasitiko parko šeimininkas A. Nomeika, kuris papasakojo parko atsiradimo istoriją, o paskui prasidėjo „šėlionės“: paslėptų rutuliukų ieškojimas, šūvis iš patrankos, linksmoji ekskursija po parką. Parke yra daugiau kaip 80 objektų: Visatos kiaušinis, Robinzono namelis, Teleskopas, Kreivų veidrodžių kambarys ir t. t. Didžiausią įspūdį paliko kliūčių ruožas „Pelkė“, bėgimas su penkiavietėmis slidėmis, Sabo batais, skrydis lynu. Bendri pietūs prie stalo terasoje ir šokiai diskotekoje dar daugiau suvienijo abi klases. Ši išvyka visiems paliko neišdildomą įspūdį!

Mokytoja Sandra Vaičiulienė

Mokytoja Sandra Vaičiulienė