„Auksinis ruduo 2020“

• Paskelbta: 2020-09-30
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 26–27 d. Vilniuje, LMNŠC III rūmų teritorijoje, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Auksinis ruduo 2020“. Visose amžiaus grupėse dalyvavo 15 komandų iš Panevėžio, Kėdainių, Vilniaus, Panevėžio r., Šiaulių, Kaišiadorių savivaldybių. Panevėžio rajonui šiose varžybose atstovavo Raguvos gimnazijos pradinukų ir vaikų komandos.

Šeštadienį vyko asmeninės turizmo technikos varžybos, kuriose vaikų grupėje Miražas Kupčinskas ir Eglė Dranickaitė tapo nugalėtojais. Dangė Kupčinskaitė liko ketvirtoje, o Gabrielė Padelevičiūtė penktoje vietoje.Pradinukų grupėje nugalėjo Tauras Kupčinskas, antras liko Domininkas Kuoja, trečias – Titas Kizys.

Sekmadienį vykusiose komandinėse turizmo technikos varžybose vaikų komanda (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Eglė Dranickaitė, Gabrielė Padelevičiūtė) iškovojo pirmą vietą, net šešiomis minutėmis aplenkusi antrą vietą iškovojusius panevėžiečius. Pradinukų komanda (Tauras Kupčinskas, Domininkas Kuoja, Titas Kizys, Algirdas Kaminskas) taip pat išvojo pirmą vietą, tačiau priešininkai nuo jų atsiliko tik šešiomis sekundėmis.