Latvijos taurės turizmo technikos varžybos

• Paskelbta: 2022-10-17
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 15–16 dienomis Misoje, Latvijoje, vyko 2022 m. Latvijos taurės turizmo technikos varžybos „O. Kalpaka piemiņas kauss - 2022”. Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į A, B, C, D grupes. C ir D grupėse Lietuvai atstovavo Raguvos gimnazijos komandos. Iš viso C grupėje dalyvavo aštuonios, o D grupėje septynios komandos. Pirmą dieną vyko kontrolinio kombinuoto žygio varžybos, kuriose Raguvos gimnazistai C grupėje iškovojo antrą vietą, o D grupėje tapo nugalėtojais.

Antrą dieną vyko asmeninės ir komandinės turizmo technikos varžybos. Asmeninėse varžybose D grupėje čempionu tapo Domininkas Kuoja. Tauras Kupčinskas užėmė antrą vietą. C grupėje Miražas Kupčinskas iškovojo antrą, o Eglė Dranickaitė – trečią vietą. Komandinėse varžybose abi Raguvos gimnazijos komandos iškovojo pirmas vietas.

Susumavus dviejų dienų rezultatus Raguvos gimnazistai (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė) C grupėje iškovojo antrą vietą. D grupėje gimnazijos komanda (Aleksandra Pupkova, Domininkas Kuoja, Tauras Kupčinskas, Justas Mulevičius) tapo Latvijos taurės turizmo technikos varžybų čempionais.