Raguvos gimnazijai – 15 metų!

• Paskelbta: 2024-05-16

Gegužės 10 dieną švęsti penkiolikmetės Raguvos gimnazijos gimtadienį susirinko visa bendruomenė: mokiniai, mokytojai, darbuotojai, tėveliai, skyrių atstovai. Sveikinti atvyko būrys svečių. Linksmi, smagūs, šmaikštūs svečių linkėjimai, gėlės, dovanos sukūrė puikią šventės atmosferą. Nekreipdami dėmesio į lietų, išskirtine energija spinduliavo koncertinę programą parengę mokiniai.

Gimtadienis be dovanų – ne gimtadienis. Į sceną pakviesti ir pagerbti buvo visi tą dieną buvę gimnazijoje dirbantys pedagogai. Apdovanoti aktyviausi, gimnazijos vardą garsinantys mokiniai, nominacijų nugalėtojai. Dovanų gavo ir metų šauniausios klasės. Svarbiausio gimtadienio atributo – originalaus torto – paskanavo visi gimnazijos mokiniai. Bet įspūdingiausią gimtadienio dovaną-staigmeną, gimnazijos direktorė „įteikė“ šventės pabaigoje. Tai roko grupės „Jauti“ koncertas, skirtas visiems, kas šventė Raguvos gimnazijos  15-os metų gimtadienį.

Pasak svečių, tai buvo labai stilingas renginys. Sujaudino pirmoko klausimas, kada vėl bus toks gimtadienis?..  „Smagus, jaunatviškas Raguvos gimnazijos 15-os metų sukakties renginys“ – šventę apibendrino LR Seimo narė Guoda Burokienė.

Gimnazijos informacija

Gintaras Lukoševičius