Naktis sporto salėje

• Paskelbta: 2024-05-06

Gegužės 3 d. vakarą į Raguvos gimnazijos sporto salę sugužėjo 4 klasės mokiniai. Sporto salė prisipildė vaikiško šurmulio ir klegesio. Visi draugiškai kibo į darbus. Reikėjo prisipūsti čiužinius, pasiruošti patogią vietą miegui. Mokiniai išklausė saugos instruktažą, pasidalino į dvi grupes. Mergaičių grupė su mokytoja A.Kiziene technologijų kabinete iškepė picą. Berniukai su mokytoja S.Arzimanova paruošė užkandžių stalą. Pica tikrai buvo labai gardi. Sotūs ir laimingi susirinkę klasėje pagamino dovanėlę mamytei. Sutemus vyko orientacinės varžybos ,,Surask lobį‘‘(užduotis tamsoje su žibintais). Radę ,,lobį“ vaikai nutarė, kad jis liks klasėje ir galės žaisti visi klasės draugai. Su nekantrumu laukė ir naujo sportinio žaidimo,,CORNHOLE’’ pristatymo. Gerokai po vidurnakčio susiruošėme žiūrėti filmą. Ryte padarė rytinę mankštą. Sporto salėje pasklido gardžios, sveikuoliškos košės kvapas. Prie stalo aptarėme renginį ,, Naktis sporto salėje’’. Puikios nuotaikos (nors miego buvo ir mažoka) kibom tvarkytis. Atsisveikinome pilni įspūdžių, naujų potyrių bei gerų emocijų.

Angelė Kizienė

Angelė Kizienė, Simona Arzimanova