Šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Palanga 2023"

• Paskelbta: 2023-09-27
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 22-24 d. Palangoje festivalio „Sportas visiems” metu vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Palanga 2023“, kuriose dalyvavo Raguvos gimnazijos pradinukų, vaikų ir jaunučių komandos. Šį kartą komandą sudarė du dalyviai: mergaičių arba mišrus dvejetas ir kita grupė – vaikinų dvejetas. Iš viso varžybose dalyvavo 31 komanda iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio ir Panevėžio rajono. Raguvos gimnazistai nugalėjo pradinukų mišrių dvejetų (Ugnė Silčenkaitė ir Gabrielė Juškaitė) ir vaikinų grupėje (Emilis Kizys ir Jonas Juška), vaikų mišrių dvejetų (Alekandra Pupkova ir Domininkas Kuoja) ir vaikinų grupėje (Justas Mulevičius ir Tauras Kupčinskas), o jaunučių mišrių dvejetų grupėje iškovojo pirmą (Miražas Kupčinskas ir Dangė Kupčinskaitė) ir antrą (Eglė Dranickaitė ir Gabrielė Padelevičiūtė) vietas.

Raguviai puikiai pasirodė dviračių figūrinio vairavimo varžybose iškoję visas prizines vietas. Merginų grupėje pirmą vietą iškovojo Eglė Dranickaitė, antrą – Gabrielė Padelevičiūtė, trečią – Dangė Kupčinskaitė. Vaikinų grupėje pirmą vietą iškovojo Miražas Kupčinskas, antrą Domininkas Kuoja, trečią – Tauras Kupčinskas.

Oras buvo puikus. Moksleiviai po varžybų aplankė Birutės parką ir kitas lankytinas vietas, pabuvojo prie jūros.