Mokslo ir žinių diena

• Paskelbta: 2023-09-04

„Vingiuoja kelias mūs tolyn!“ –  „Žiedų valdovo  autoriaus J.R.R. Tolkino žodžiais mūsų gimnazijos bendruomenę pasveikino Mokslo ir žinių dienos šventės vedėjos Ig klasės mokinės Gabrielė ir  Urtė.

Ta proga Gimnaziją ir visą jos bendruomenę pasveikino Raguvos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos  klebonas Juozas Janulis. Šventėje bendruomenę sveikino Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis, savivaldybės tarybos nariai Lina Kairytė, Algimantas Birbilas, Raguvos miestelio seniūnas  Aurimas Jurevičius, ikimokyklinio skyriaus „Skruzdėliukas“ atstovė Silvija Šeštokienė, gimnazijos direktorė Inesa Vietienė. Pirmokus atsiųstomis dovanėlėmis nudžiugino Panevėžio rajono meras Antanas Pocius, Lietuvos Respublikos Seimo narė Guoda Burokienė.

Sveikinimai, moksleiviai ir mokytojai!

Klasių veiklos kuratorė Lilija Pleškienė

Mindaugas Pleška