Latvijos taurės turizmo technikos varžybos

Spalio 20–22 dienomis Misoje, Latvijoje, vyko 2023 m. Latvijos taurės turizmo technikos varžybos „O. Kalpaka piemiņas kauss - 2023”. Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į A, B, C, D grupes. B ir C grupėse Lietuvai atstovavo Raguvos gimnazijos komandos. Iš viso C grupėje dalyvavo septynios, o B grupėje penkios komandos. Pirmą dieną vyko kontrolinio kombinuoto žygio varžybos, kuriose Raguvos gimnazistai C grupėje liko penktoje vietoje, o B grupėje tapo nugalėtojais.

Antrą dieną vyko asmeninės ir komandinės turizmo technikos varžybos. Asmeninėse varžybose C grupėje Justas Mulevičius iškovojo antrą vietą, o Domininkas Kuoja – trečią vietą. B grupėje čempionu tapo Miražas Kupčinskas, o Gabrielė Padelevičiūtė iškovojo antrą vietą. Komandinėse varžybose B grupėje Raguvos gimnazijos komanda iškovojo pirmą vietą, o C grupėje vėl buvo penkti.

Susumavus dviejų dienų rezultatus Raguvos gimnazistai (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė) B grupėje tapo Latvijos taurės turizmo technikos varžybų čempionais. C grupėje gimnazijos komanda (Aleksandra Pupkova, Domininkas Kuoja, Tauras Kupčinskas, Justas Mulevičius) šiais metais buvo penkta.