Šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Vilnius 2022“

• Paskelbta: 2022-11-28
  • Kategorija: Renginiai

Lapkričio 27 d. Vilniuje, Levo Karsavino mokyklos sporto salėje, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Vilnius 2022“. Į varžybas atvyko 18 komandų iš Vilniaus, Kaišiadorių, Panevėžio miesto bei rajono. Panevėžio rajonui šiose varžybose atstovavo Raguvos gimnazijos jaunučių, vaikų ir dvi pradinukų komandos. Jaunučių komanda (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė) užtikrintai nugalėjo visus varžovus ir iškovojo pirmą vietą. Vaikų komanda (Tauras Kupčinskas, Aleksandra Pupkova, Domininkas Kuoja, Justas Mulevičius), nusileidusi Vilniaus JTC komandai „Rimiečiai“, liko antroje vietoje. Pradinukų pirmoji komanda (Jonas Juška, Emilis Kizys, Gabrielė Juškaitė, Ugnė Silčenkaitė) taip pat liko antroje vietoje. Nugalėjo Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“. Kiek netikėtai trečią vietą šioje grupėje iškovojo mūsų gimnazijos antroji komanda (Sonata Skodytė, Artė Čiplytė, Alanas Čiplys, Valentina Tamošiūnaitė).

Asmeninėse varžybose pirmą vietą jaunučių grupėje iškovojo Miražas Kupčinskas, antrą – Gabrielė Padelevičiūtė, trečią ­– Eglė Dranickaitė. Vaikų grupėje antrą vietą iškovojo Justas Mulevičius. Pradinukų grupėje  nugalėjo Jonas Juška, o Emilis Kizys ir Sonata Skodytė iškovojo trečias vietas.