AUKSINIS RUDUO 2021

• Paskelbta: 2021-10-06
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 2–3 d. Vilniuje, LMNŠC III rūmų teritorijoje, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Auksinis ruduo 2021“. Visose amžiaus grupėse dalyvavo 13 komandų iš Panevėžio, Kėdainių, Vilniaus ir Panevėžio r., savivaldybių. Panevėžio rajonui šiose varžybose atstovavo Raguvos gimnazijos pradinukų ir jaunučių komandos.

Šeštadienį vyko asmeninės turizmo technikos varžybos, kuriose vaikų grupėje Eglė Dranickaitė tapo nugalėtoja, Dangė Kupčinskaitė iškovojo antrą, o Gabrielė Padelevičiūtė trečią vietą. Pradinukų grupėje Tauras Kupčinskas užėmė antrą vietą, o Miražas Kupčinskas nugalėjo jaunučių grupėje.

Sekmadienį vykusiose komandinėse turizmo technikos varžybose jaunučių komanda (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Eglė Dranickaitė, Gabrielė Padelevičiūtė) ir pradinukų komanda (Tauras Kupčinskas, Justas Mulevičius, Algirdas Kaminskas, Domininkas Kuoja) iškovojo antras vietas savo grupėse. Abi komandos pralaimėjo Vilniaus JTC komandoms „Žygūnietis“. Antroji pradinukų komanda liko ketvirtoje vietoje.